Patch cord

Patch cord | FO | 1 metru | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex LC-SC

Pret: 76.80 lei
Disponibilitate:
2 buc
Garantie:
24 Luni
Cod produs:

N123.5CLA1

Cumpara
Listează

General

Producator
Nexans
Cod produs
N123.5CLA1
Nume produs
Patch cord fibra Duplex LC Duplex SC Multimode OM3 1m LSZH Aqua LANmark

Procesor

Familie
LANmark

Specificaţii tehnice

Tip
Patch cord
Lungime
1 metru

Altele

Categorie cablu
FO
Tip manta
LSZH
Culoare cablu
Aqua
Tip fibra
Multimode OM3
Tip conector
Duplex LC-SC

Patch cord
N123.5CLA1

* Preturile afisate contin T.V.A.

Specificatiile produsului Patch cord pot contine erori, pot fi modificate fara o notificare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala. Fotografia are caracter informativ si poate contine accesori neincluse in pachetul standard. Toate promotiile prezentate in site sunt valabile in limata stocului.

Produse recomandate
114,00 lei
129,60 lei
82,80 lei
75,60 lei
0 produse
Total: 0.00 lei
SUPER pret!!!
291,60 lei
Producatori