Fiber Optic Patch Cable- LC connector / plug LC - Multimode OM2 (-1Gbit Ethernet) - 50/125, duplex - halogen-free Cable- plugs with ceramic ferrules - individually wrapped with measuring protocol - 5m

Fiber Optic Patch Cable- LC connector / plug LC - Multimode OM2 (-1Gbit Ethernet) - 50/125, duplex - halogen-free Cable- plugs with ceramic ferrules - individually wrapped with measuring protocol - 5m

Pret: 80.40 lei
Disponibilitate:
0 buc
Cod produs:

7000820

Cumpara
Listeaz─â

General

Nume produs
7000820

Fiber Optic Patch Cable- LC connector / plug LC - Multimode OM2 (-1Gbit Ethernet) - 50/125, duplex - halogen-free Cable- plugs with ceramic ferrules - individually wrapped with measuring protocol - 5m
7000820

* Preturile afisate contin T.V.A.

Specificatiile produsului Fiber Optic Patch Cable- LC connector / plug LC - Multimode OM2 (-1Gbit Ethernet) - 50/125, duplex - halogen-free Cable- plugs with ceramic ferrules - individually wrapped with measuring protocol - 5m pot contine erori, pot fi modificate fara o notificare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala. Fotografia are caracter informativ si poate contine accesori neincluse in pachetul standard. Toate promotiile prezentate in site sunt valabile in limata stocului.

Produse recomandate
104,40 lei
31,20 lei
0 produse
Total: 0.00 lei
SUPER pret!!!
291,60 lei
Producatori