1000BASE-LX/LH SFP xcver mod,MMF/SMF,1310nm, DOM REFURBISHED

1000BASE-LX/LH SFP xcver mod,MMF/SMF,1310nm, DOM REFURBISHED

Pret: 1,945.20 lei
Disponibilitate:
3 buc
Garantie:
3 Luni
Cod produs:

GLC-LH-SMD-RF

Pagina producator

Cumpara
Listeaz─â

1000BASE-LX/LH SFP xcver mod,MMF/SMF,1310nm, DOM REFURBISHED
GLC-LH-SMD-RF

* Preturile afisate contin T.V.A.

Specificatiile produsului 1000BASE-LX/LH SFP xcver mod,MMF/SMF,1310nm, DOM REFURBISHED pot contine erori, pot fi modificate fara o notificare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala. Fotografia are caracter informativ si poate contine accesori neincluse in pachetul standard. Toate promotiile prezentate in site sunt valabile in limata stocului.

Produse recomandate
0 produse
Total: 0.00 lei
SUPER pret!!!
291,60 lei
Producatori